O firmie

Gastropolis Polska sp. z o.o. od 15 lat zajmuje się kompleksowym wyposażaniem obiektów gastronomicznych (restauracji, barów, hoteli, pizzerii) oraz zakładów żywienia zbiorowego w profesjonalny sprzęt gastronomiczny.

Nasz salon sprzedaży mieści się w Poznaniu przy ul. Ostatnia 17B. Na miejscu posiadamy ponad 2 tys. produktów dostępnych od ręki.

W ofercie naszej znajdą Państwo bogatą gamę urządzeń wykonanych ze stali nierdzewnej, zgodnych z międzynarodowymi standardami HACCP i przystosowanymi do pracy w szczególnie intensywnej eksploatacji. Wyczuleni na potrzeby i wymagania naszych Klientów polecamy sprawdzony sprzęt wielu znanych i renomowanych producentów: Hendi, Stalgast, Plastmet, Liebherr, Dihr, Lainox, Moretti Forni, Cambro, Blanco, Zieher, Porkka, RM Gastro.

Szeroki asortyment pozwoli na dostosowanie oferty do potrzeb i możliwości finansowych kupującego, któremu możemy zaproponować rozliczenia gotówkowe, ratalne bądź leasingowe.

Naszym klientom możemy zaproponować:

  • bezpłatne, fachowe doradztwo technologiczne
  • darmowe kosztorysy cenowe ze szczegółową specyfikacją wycenianego sprzętu
  • projekt technologii zaplecza kuchennego łącznie z zatwierdzeniami Sanepidu, BHP oraz ochrony przeciwpożarowej (na życzenie klienta)
  • transport mebli i urządzeń wraz z ich montażem
  • pełną opiekę posprzedażową, zapewniając montaż, serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny
  • punkty serwisowe na terenie całej Polski

Zapraszamy na zakupy do salonu firmowego lub sklepu internetowego, gdzie dokonają Państwo bezpiecznych zakupów sprzętu renomowanych producentów.